مدیریت کانال تلگرام

شبکه اجتماعی تلگرام

شبکه اجتماعی تلگرام یکی از پیام رسان های پرکاربرد است که قابلیت های بسیار زیادی دارد و امکان تبادل پیام، تصویر، فیلم و یا فایل تا حجم حداکثر 1.5 گیگابایت را برای کاربرانش فراهم می کند. اپلیکیشن محبوب تلگرام  توسط دو برادر روس به نام های پاول دوروف و نیکلای دوروف طراحی و به بازار معرفی شد، و تا سال 2018 بیش از 200 میلیون  کاربر از سرتاسر جهان به عضویت این پیام رسان درآمدند  که حدود یک پنجم آنها ایرانی هستند.
اپلیکیشن محبوب و کاربردی تلگرام قابلیت های بسیار زیادی دارد که در مقاله زیر به چند مورد از این قبلیت ها اشاره کرده ایم:
گروه: کاربران این پیام رسان با عضویت در گروه های مختلف، می توانند در قالب یک گروه با یکدیگر تبادل اطلاعات داشته باشند.
کانال: کانال ها  مسیرهای ارتباطی یک طرفه هستند که از طریق آن تنها ادمین کانال می تواند مطالب و پست های دلخواه خود را برای اعضای کانال منتشر کند. این کانال ها می توانند به صورت عمومی و یا خصوصی باشند.
ربات: یکی از کاربردی ترین ویژگی های تلگرام، امکان ساخت ربات است. ربات ها در واقع حساب های کاربری ای هستند که بر اساس یک برنامه اجرا شده  فعالیت ها و دستورات مشخصی را انجام می دهند.
چت محرمانه: برای حفظ امنیت و احترام به حریم خصوصی کاربران،  تلگرام این امکان را به کاربران خود می دهد که بتوانند پیام های خود را به صورت محرمانه و رمزنگاری شده و در امنیت کامل ارسال کنند.
تماس صوتی: این قابلیت فوق العاده در سال 2017 به پیام رسان تلگرام اضافه شد و کاربران می توانند در امنیت کامل به برقراری تماس صوتی با سایر کاربران بپردازند.
اهمیت تلگرام برای کسب و کارها
بدون شک برقراری ارتباط مفید و سازنده با مشتریان یکی از مهمترین راه های توسعه و موفقیت یک کسب و کار محسوب می شود. در گذشته این ارتباط از طریق ابزارهای ارتباطی سنتی همچون تلویزیون، روزنامه، مجله، رادیو و ... با جامعه هدف برقرار می شد. روش هایی که در کنار هزینه های بسیار بالا، معایت زیادی داشتند. از جمله اینکه هر کسی از عهده انجام آن بر نمی آمد، چنین ارتباطی یک طرف بوده و مشتری امکان رساندن صدای خود به گوش صاحبان کسب و کارها را نداشت، گستردگی و غیر هدفمند بودن این تبلیغات باعث می شد بخش زیادی از هزینه ها تلف شود و ... .
با ظهور شبکه های اجتماعی تحولی اساسی در زمینه ارتباط کسب و کارها با مشتریان به وجود آمد. این شبکه ها با جذب مخاطبان بسیار، توانستند جایگاه بسیار پررنگی را در زندگی افراد پیدا کنند. از سوی دیگر کسب و کارهای مختلف نیز فضای مناسبی را برای توسعه بیزینس و تبلیغات خود یافتند. در این فضا هر فردی بدون توجه به گستردگی کسب و کارش، با هر میزان بودجه ای می تواند با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و محصولات و یا خدمات خود را به شکل هدفمند به جامعه هدف خود عرضه کند. در میان شبکه های اجتماعی، پیام رسان تلگرام یکی از بهترین بسترها برای تبلیغات و فعالیت کسب و کارها می باشد.


خدمات تلگرام شرکت کیان تجارت
شبکه اجتماعی تلگرام برای اینکه بتواند یک کسب و کار را متحول کند و مشتریان زیادی را ترقیب به خرید محصولات و یا خدمات خود کند، به دو عامل بسیار مهم و حیاتی نیازمند است. عامل نخست مدیریت قوی کانال تلگرام است. این مدیریت قوی شامل ارسال منظم پست به صورت روزانه برای فعال نگه داشتن کانال، تولید محتوای قوی، جذاب و به روز که هر کاربری را به سوی خود جذب کند، طراحی قالب و اضافه کردن لوگو و نام تجاری و گاهی اطلاعات تماس بر روی تصاویر و فیلم ها، ارسال پست ها به صورت استاندارد و ... تنها بخشی از مدیریت حرفه ای کانال تلگرام است. عامل دومی که در موفقیت یک کانال تجاری تلگرام تأثیر به سزایی دارد، تبلیغات است که در مورد آن صحبت خواهیم کرد.شماره تماس ۸۸۲۳۰۰۶۳ - ۰۲۱

مشاوره تلفنی رایگان ۸۸۲۳۰۰۶۳ - ۰۲۱