ربات ساز تلگرام

ربات ساز تلگرام

   ربات ساز تلگرام

یکی از روش های ساخت ربات تلگرام استفاده از ربات ساز های تلگرام می باشد. ربات ساز تلگرام ممکن است یک سایت، اپلیکیشن موبایل و یا حتی یک ربات تلگرام باشد و روش کار اکثر آنها به شکل زیر می باشد:

ابتدا شما می بایست یک توکن ربات از طریق ربات بات فادر تولید نموده و آن را به این بات ساز ارائه بدهید.

در مرحله یا مراحل بعدی یک سری سوالات از شما می شود که با پاسخ دادن به آنها روند کار ربات و برخورد ربات با مشتری مشخص میشود و در صورت تمایل شما کلیپ ها و یا تصاویری هم از شما دریافت می شود که به مشتری نشان داده شود. درپایان ،ربات آماده می شود و طبق نقشه راهی که شما مشخص نموده اید با مراجعه مشتری به ربات و استارت زدن او سوالات پرسیده میشود و تصاویر یا کلیپ ها هم نمایش داده می شود و اگر محصول یا خدماتی هم قبلا تعریف کرده باشید به مشتری نشان داده میشود و انتخاب ها و یا پاسخ های مشتریان در قالب یک گزارش به شما ارائه می گردد.

مثلا یک بات ساز فروشگاهی موظف است لیست محصولات یا خدمات شما را دریافت نماید و این محصولات یا خدمات را به شکل هوشمند به مشتری نمایش دهد و درخواست های آنها را به شما منتقل نماید.

یک بات ساز نظرسنجی موظف است سوالات نظرسنجی را از شما بپرسد و آنها را به مشتری ارائه داده و مجددا نظرات آنها را به شما ارسال نماید.

و یا به عنوان مثال آخر، یک بات ساز گالری و یا کاتالوگ میتواند تصاویر و کلیپ های مربوط به یک کاتالوگ و یا گالری را از شما دریافت کرده و به صورت هوشمندانه به کاربران ارائه دهد .

ربات ساز تلگرام

   مزایای بات ساز آماده:

بزرگترین مزیت بات سازهای آماده، بدون هزینه و رایگان بودن آنها می باشد.

این ربات ها بسیار سریع هستند و پس از چند سوال و جواب ساده و طی یک سری مراحل، سریع آماده می شوند و نیازی به برنامه نویسی و سواد تخصصی ندارند.

   معایب بات سازهای آماده:

 از معایب این بات سازها عدم امکان تولید عملیات و روندهای سفارشی می باشد و یا به عبارتی شما فقط و فقط از روندهای موجود برنامه نویسی شده میتوانید استفاده کنید و خیلی کم میتوانید رباتتان را سفارشی کنید. باتوجه به اینکه این ربات ها طوری طراحی شده اند که جوابگوی همه نیازمندیها باشند، به شکل بسیار کلی طراحی می شوند که اقشار و صنوف بیشتری بتوانند از آنها استفاده نمایند و دست شما برای ایجاد روتین های سفارشی خودتان که جوابگوی نیازهایتان باشد، بسته است. به عبارتی شما محکوم به استفاده شرایط و امکانات موجود و از قبل طراحی شده می باشید.

نداشتن پشتیبان مشخص، از ایرادات دیگر این بات سازها می باشد و چون رایگان هستند، درهرلحظه ای اگر این ربات ها از کار بیفتند، شما پشتیبانی را ندارید که از طریق آنها پیگیری کنید و مشکل را حل نمایید.

باتوجه به اینکه تمامی ربات ها در یک هاست اشتراکی یا سرور اجرا می شوند ، با توجه به رایگان بودن این ربات ها معمولا هاست یا سرور خوبی برای این ربات ها تخصیص داده نمیشود و اکثر ربات های آماده بسیار کند می باشند.

به دلیل بحث درآمدزایی ممکن است بات سازها با شرکت های ثالث قرارداد بسته و ناخودآگاه و بدون اطلاع شما اقدام به تبلیغات در ربات شما بفرمایند و حتی ممکن است شرط تولید ربات رایگان، امکان تبلیغ آنها در ربات شما باشد.

برای تولید یک ربات آماده فقظ کافیست یک جستجوی ساده در اینترنت انجام  دهید و با سایت ها و ربات های بسیاری برای این کار مواجه شوید...
 

شما هم اگر ایده ای برای طراحی ربات تلگرام دارید، میتونید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید 👇👇👇

                                                                                                                راه های ارتباط با ما

پرسش و پاسخ "۱" مورد

طراحی ربات تلگرام

۱۳۹۷/۰۷/۰۷ امینی

سلام بخشید امکان ساخت ربات برای ذخیره فایل های ارسال شده در تلگرام بر روی هاست و ارائه ی لینک آن به کابر هست؟ درصورت امکان هزینه آن چقدر می شود؟

آموزش ساخت ربات تلگرام

سلام، بله امکان آن می باشد و هزینه این ربات یک میلیون تومان می باشد.


آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد


شماره تماس ۸۸۲۳۰۰۶۳ - ۰۲۱

مشاوره تلفنی رایگان ۸۸۲۳۰۰۶۳ - ۰۲۱